Kadıköy Mutfak Gideri Açma

Kadıköy Mutfak Gideri Açma

Kadıköy Arazi Su Kaçağı Tespiti

Ana şebeke borularında oluşan ezilme, yarılma, kırılma ya da ağır vasıtaların toprağa uyguladığı basınç sonucu delinme den kaynaklı su kayıp ve kaçaklarını tespit etmek için kullandığımız yer altı tarama ve dinleme cihazları ile arazide kayıp olan su kaçaklarının yerini NOKTASAL olarak tespit etmekteyiz.
Envanterinde bulunan Cihazlar ile Yangın hidrat hattı, Şehir şebeke hattı, Köy şebeke borusu, Havalimanı ve Deniz Limanlarında su tesisat şebeke hatlarında oluşan su kaçak arıza tespitlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmaktadır. AKUSTİK YÜKSEK FİREKANSLI DİNLEME YÖNTEMİ Bu yöntem su tesisatlarında oluşan 8 ve 10 bar basınç aralığında ki su tesisat boru patlaklarını kolayca tespit etmektedir. 1 ve 4 metre derinlikten geçen su boru tesisatı üzerinde oluşan en küçük su kaçak arızalarına ait sesleri kolayca duyarak arıza tespitini noktasal yapmaktadır.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Dış Hat Borularında Su Kaçağı Neden Oluşur

Dış hat tesisat borularında oluşan su kaçakları kalitesiz malzeme, işçilik hataları, toprak çökmesi, pastan ve nemden korozyona uğrayan borular, kurumuş contalar, boru ek yerleri ve yanlış projelendirme oluşturmaktadır. Bu nedenlerden kaynaklı toprak altı boru hattında oluşan yüksek su basıncı boruların ve malzemenin zayıf yerinden su kaçırmasına sebep olmaktadır. Şebeke hatlarında oluşan su kaçakları toprak altında kaldığı için zemine çıkması zaman almaktadır. Bu durum kaçıran suyun geç fark edilmesine sebep olur. İstanbul geneli faaliyetini sürdürmekte olan firmamızla iletişime geçebilir dış zeminde olan boruların su sızıntısının tespitini yaptıra bilirsiniz. Bahçe sulama hatlarında su kaçağı bulma, Yangın hidrat sisteminde su kaçağı bulma, Bahçeden geçen borularda su kaçağı bulma. Dış hattaki su kaçağını bulma, Dışarıdan gecen kalorifer borusunun su kaçağını bulma, Toprak altında kalan borularda kaçak tespiti, Bina şebeke hatlarında su kaçağı bulma. Bahçede su kaçağı tespiti, Pis su gider hatlarında kaçak bulma, Arazide su kaçak tespiti, Kangal boru su kaçak tespiti, Bahçe içerisinde su kaçağı bulma, köylerde şebeke su kaçağı bulma, Toprak Altında Şebeke Hattı Su Kaçağı Tespiti.

Kadıköy Arazi Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı bulma

Kadıköy Su Kaçak bulma

Kadıköy Su Kaçak Tespiti

Dış Hat Su Kaçağı Bulma Fiyatı

Dış alan da su kaçağı tespiti, gelişmiş cihazlarla tarama yapılarak kaçıran hattın yer tespiti yapılmaktadır. Dış alan su kaçak tespitinde taranacak alanın geniş olması, yeraltında bulunan borunun derinliği ve zemin yapısı tesisat borularında oluşan su kaçağının bulunma süresini uzatmaktadır. Dış boru hatlarında su kaçağı varsa firmamızla iletişime geçebilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kullanmış olduğumuz modern cihazların kendini aşan özellikleri sayesinde her alanda olduğu gibi tesisat alanında da kolaylıkların gelmesi sağlamıştır. Özellikle su kaçağı konusunda ciddi anlamda profesyonel işlemler yapan ve bu sayede insanların daha çok masraf yapmalarını engelleyen tesisat firmaları, Akustik Su Kaçağı Tespiti Ve Onarımı konusunda ciddi anlamda başarılı işler yapmaktayız. Her açıdan faydası olan bu uygulama sayesinde kırımadan dökmeden sonuçların en net şekilde elde edilmesini sağlanmaktadır. Gerekli işlemleri yaparken ciddi anlamda başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayan modern cihazlar sayesinde su kaçağı nerede olursa olsun kısa sürede tespiti yapılmaktadır. Su tesisat kaçak tespiti uzmanlık gerektiren bir iştir işin ehli olmayan kişiler size çözümden çok masraf çıkarabilirler. Su Tesisatcı ekibimiz küf,nem,rutubet gibi sorunarınıza kalıcı çözümler sunaçaktır,Gezici mobil su tesisatcı ekibimiz size en kısa sürede hizmet vermektedir.

Back to top