Kadıköy Su Kaçağı Tamiri

Kadıköy Su Kaçağı Tamiri

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy su kaçağı tespiti yapan su tesisatçı firmasıyız. Evinizin, bahçenizin ve iş yerinizin yıpranmış hasar görmüş eskiyen tesisatlarınız da ki su kaçağı tespiti ve onarım hizmetini sağlıyoruz. Tadilat sonrasında hasar gören su tesisatınız su kaçağına neden olur. Usta hatalarından olayı yanlış ekleme kaynak gibi işlemlerde su sızdırması meydana gelir. Kalitesiz malzeme kullanımı da yine su kaçağına yol açmaktadır. Basit görünen fakat yüksek maliyetlerle ve su baskınlarıyla karşılaşabileceğiniz bu durumlarda uzman bir tesisatçı firmasından yardım almanız gereklidir. İşini bilmeyen ustalar cihaz kullanmadığı için evinizin her yerini kırıp dökecektir. Biz ares su kaçağı olarak Akustik dinleme cihazımızla noktasal tespit yapıyor ve onarımını sağlıyoruz. Hem maddi olarak cebiniz rahatlıyor hem yaptığımız işleme 2 yıl garanti veriyoruz. Yapmanız gerek bizlere web sitemizden veya irtibat numaramızdan ulaşmak olacaktır. En kısa süre içerisinde teknik destek ekiplerimiz su kaçağı tespiti işlemlerinize çözüm olacaktır.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Kadıköy Su kaçağı bulma cihazımız akustik dinleme üzerine üretilmiş olup en hassas sesleri bile algılamaktadır. Saatlerce şurası mı burasımı diye eski yöntemler yerine profesyonel su kaçağı bulma cihazımızla noktasal tespit yapıyoruz ve kaçağın oluğu bölgeyi kırıp sizlere gösteriyoruz ardından onarımını gerçekleştiriyoruz. Kadıköy su kaçağı tespiti firması olarak her mahalleye servisimiz vardır. Kadıköy ilçemizde genellikle eski yapılar bulunmaktadır. Buda su tesisatlarının eskiyip yıpranması anlamına gelir. Daha önceki yıllarda ve hala eski yapılarda demir tesisat boruları kullanılmakta. Demir tesisatlar pas ve yıpranma gibi sebeplerden dolayı daha sık su kaçağına rastladığımız bir durumdur. Uman ekiplerimiz tarafından sizlere en hızlı ve kesin çözüm olarak iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Arızalı bölge tespit edilir ve onarımı yapılırken aklınızda hiç bir soru işareti kalmasın.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Kadıköy’ın En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Kadıköy Su kaçağı Tespit Cihazı

Kadıköy su kaçağı tespit cihazı akustik dinleme yöntemidir. Kullanmış olduğumuz cihaz alman ürünü olan trotec markadır. Fiyat olarak diğer su kaçak tespiti için kullanılan cihazlardan daha yüksektir. Bunun nedeni daha kaliteli ve daha hassas olması ve dijital ekranı olmasıdır. İnternette sık karşılaştığımız her cihaz aynı işi görür mü sorusu oluyor maalesef ki her cihaz aynı değil, arada ciddi fiyat farkları vardır. Biz ürünlerimizi seçerken daha iyi bir hizmet sunmak adına kaliteli cihazlar kullanmayı tercih ediyoruz. Bunun başlıca nedenleri kalitesiz 4000 tl gibi komik rakamlara bile satılan cihazların yanılma payı daha yüksek olur. Hassasiyet Kadıköy su kaçağı tespiti için en önemli şeydir. En hassas su seslerini duymak ve noktasal tespit yapmak için ustalık ve yüksek kaliteli cihazlar gerekiyor. Sizlere sunulan hizmet den memnun kalmadığınız taktirde bizim sadece bir kez gördüğümüz müşterimiz olursunuz. Biz bunun yerine ömürlük müşteri potansiyeline sahip olmayı hedefliyoruz. Hali hazırda fazlalıkla müşteri portföyümüz bulunmakta neden sizde bizimle çalışmayasınız ki kalite ve uzmanlık ares su kaçağı tespiti firmasında.

Kadıköy Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Kadıköy Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

Back to top